Trwają zapisy do pierwszego Dłużańskiego Charytatywnego Biegu na Orientację, który w dniu 15 kwietnia 2023 r. wystartuje spod Domu Ludowego w Długiem.
Organizatorzy przygotowali dwie trasy o zróżnicowanych stopniach trudności. Trasa główna będzie liczyła 15 km, natomiast trasa rekreacyjna to dystans 6 km. Na obydwu odcinkach zawodnicy będą musieli w wyznaczonym limicie czasu znaleźć jak największą liczbę punktów kontrolnych. W biegu głównym prowadzona będzie klasyfikacja generalna, natomiast w biegu rekreacyjnym można będzie startować w grupach liczących do czterech osób i wspólnie przebiec lub przespacerować trasę, która zapewni nam spore atrakcje.
Wydarzenie, którego organizatorem jest GOSiR Jedlicze, Gmina Jedlicze, OSP Długie oraz KGW Długie jest przede wszystkim możliwością zaangażowania się w pomoc charytatywną dla mieszkańca naszej gminy Grzegorza Kudasika, który potrzebuje intensywnej i codziennej rehabilitacji, co wiąże się z dużymi kosztami.
Zachęcamy wszystkich sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu do zarezerwowania sobie soboty w dniu 15 kwietnia, aby wspólnie nieść pomoc i razem tworzyć to wyjątkowe wydarzenie!
Regulamin zawodów - link do regulaminu
Rejestracja elektroniczna dla posiadaczy konta na google dostępna jest pod tym linkiem - link do rejestracji