Niedziela 5 lipca 2020
imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Sport

Biegowy tydzień w wykonaniu zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze

cz.
29

12-13.06.2020 V edycja  Zamczyska Trail.

Uczestnicy do wyboru mieli dwa dystanse, 10 km - bieg rozgrywany 12.06.2020 o godzinie 18.00 oraz 21 km, który startował 13.06.2020 o godzinie 9.30. Każda z tras to bardzo wymagające, trudne i techniczne wyzwanie, obfitujące w strome podejścia na Zamczyska ale także szybkie i kamieniste zbiegi. Organizatorzy zadbali również o to, aby nie zabrakło jakże lubianego błota i mokradeł, które niewątpliwie dodały uroku, ale i przysporzyły kłopotów. Na obydwu trasach zmagań nie zabrakło oczywiście zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze, którzy podjęli to trudne wyzwanie i zmierzyli się z wymagającymi warunkami. Poniżej uzyskane wyniki:

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Sportowe wakacje z GOSiR

cz.
26

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Integracyjny Bieg Sztafetowy Zjedliczeni

cz.
24

Za nami pierwszy Integracyjny Bieg Sztafetowy Zjedliczeni, którego organizatorem było Jedlickie Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Wojtek MTB, a współorganizatorami Gmina Jedlicze oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu. Trasa prowadziła przez miejscowości  Gminy Jedlicze, a bieg miał charakter towarzyski, bez pomiaru czasu i klasyfikacji. Start i meta ulokowane zostały przy Dworze Stojowskich w Jaszczwi.

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

VI Festiwal Biegu Rzeźnika

cz.
23

W sobotę 13 czerwca br. dwójka zawodników JSST Wojtek MTB wystartowała w VI Festiwalu Biegu Rzeźnika, który miał miejsce w Cisnej. Ewa Patla i Roman Bielski wystartowali w biegu „Dycha na Jeleni Skok” o długości ok 11 km., którego start i meta ulokowana została w miejscowości Cisna. Ze względu na obecną sytuację  epidemiczną festiwal biegowy został rozciągnięty w czasie i trwał od 6 do 14 czerwca. Takie rozwiązanie pozwoliło uniknąć tłoku podczas startu i mety.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Sukces Jakuba Półchłopka - zawodnika sekcji GOSiR

cz.
16

Mocny start zanotował Jakub Półchłopek, zawodnik kolarskiej sekcji Jedlicze TEAM w pierwszych w tym sezonie zawodach – Pucharze Mazowsza w Warszawie. Do podwarszawskiej miejscowości Wesoła w dniu 6.06.2020 r., po „wydłużonej” przerwie zimowej zjechali zawodnicy liczących się klubów z całej Polski. Bardzo dobry wynik osiągnął Jakub, który reprezentując naszą Gminę w swojej kategorii „młodzik” zajął wysokie drugie miejsce, na 42 startujących czołowych zawodników tej kategorii. Był to pierwszy z wyścigów , który wchodzi w skład przygotowań do kluczowych zawodów w tym roku tj. Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski.

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Komunikat Dyrektora GOSiR

cz.
10

Słownik: 
Posted By Justyna Pasieka czytaj dalej

Bieg charytatywny - Test Coopera - Pomoc dla Hospicjum w Krośnie z udziałem zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze

cz.
03

W biegu charytatywnym w tym szczytnym celu wzięła udział 9 osobowa grupa zawodników z MUKS Podkarpacie Jedlicze, która biegnąc przez 12 minut starała się uzyskać jak najlepszy dystans. Bieg oczywiście został przeprowadzony z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, przede wszystkim z zachowaniem odpowiedniej odległości. W kategorii kobiet zwyciężyła nasza koleżanka Anna Skóra. W kategorii mężczyzn na 4 miejscu uplasował się Robert Gleń.

Słownik: 
Posted By Justyna Pasieka czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport