Poniedziałek 30 marca 2020
imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda

Sport

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Brązowy medal sztafety MUKS Podkarpacie

mrz.
10

Pod szczytem Tarnicy w Wołosatem w dniach 27-29.02.2020 odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach narciarskich. Udział w zawodach wzięło około 170 narciarzy z Polski. MUKS Podkarpacie Jedlicze reprezentowali: Kamil Mróz, Szymon Zdzieba, Jakub Półchłopek, Bartosz Bil, Dominik Buczyński, Adrian Wojnar, Otylia Biedroń, Nikola Mróz, trener Piotr Bril. Narciarzy z Jedlicza zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając brązowy medal w sztafecie w kategorii chłopców - rocznik 2006 i młodsi 4x2,5 km. Najlepiej z narciarzy MUKSu zaprezentowali się Szymon Zdzieba, który indywidualnie uplasował się na 5 miejscu w Polsce, a w Pucharze Bieszczad w kategorii junior młodszy Kamil Mróz zajął 2 miejsce. Wyniki naszych zawodników były następujące:

Słownik: 
Posted By redaktor czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

42 Bieg Piastów z udziałem narciarzy z MUKS Podkarpacie Jedlicze

mrz.
06

Tradycyjnie na przełomie lutego i marca w Jakuszycach odbyła się największa impreza biegowa w naszym kraju. Bieg Piastów gościł w tym roku zawodników z 30 krajów, łącznie wszystkie biegi ukończyło prawie 6000 biegaczy narciarskich. Zawody zaliczane do prestiżowej ligi Worldloppet corocznie gromadzą coraz większą liczbę uczestników. W tegorocznej edycji wzięła udział ośmioosobowa reprezentacja MUKS „Podkarpacie” Jedlicze. Podobnie jak w zeszłym roku bieg główny na dystansie 50 km ukończyło siedmioro zawodników naszego klubu.

Słownik: 
Posted By redaktor czytaj dalej

Gminne Eliminacje do Powiatowej Olimpiady Tenisa Stołowego

mrz.
03

W ostatnią sobotę lutego 2020 r. na Hali GOSiR Jedlicze odbyły się Gminne Eliminacje do Powiatowej Olimpiady w Tenisie Stołowym. Do walki o miejsca premiowane awansem do zawodów powiatowych stanęło łącznie 40 zawodników i zawodniczek, rywalizujących w 6 kategoriach wiekowych. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie. Wiele pojedynków przysporzyło sporo emocji z powodu zaciętej i sportowej rywalizacji. Każdy uczestnik otrzymał słodki upominek, natomiast tenisiści, którzy znaleźli się „na podium”, otrzymali pamiątkowe statuetki, medale oraz dyplomy. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w zawodach, natomiast zawodnikom, którzy awansowali do dalszych eliminacji życzymy samych wygranych na zawodach powiatowych, a być może nawet na wojewódzkich! Powodzenia!

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Sukces narciarzy na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci

mrz.
02

Najważniejsze wojewódzkie zawody szkolne dla narciarzy biegowych odbyły się na trasach góry Zuków/Holica. W czasie zawodów młodzi narciarze startowali w następujących kategoriach: Igrzyska Młodzieży Szkolnej(klasy 7 i 8, osobno dziewczęta i chłopcy) oraz w Igrzyskach Dzieci(klasy 6 i młodsze, osobno dziewczęta i chłopcy). Obowiązywał start interwałowy(co 30 sekund), styl klasyczny i dystanse 3 i 2 kilometry. Na wynik szkoły składała się suma 4 najlepszych czasów zawodników w poszczególnych kategoriach. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z Szkoły Podstawowej w Jedliczu. Podopieczni Pana Piotra Brila zdobyli łącznie 5 medali a co za tym idzie dużo punktów do współzawodnictwa szkół.

Słownik: 
Posted By Justyna Pasieka czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport