Wtorek 28 stycznia 2020
imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Sport

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Rywalizacja Endomondo

st.
22

Zapraszamy wszystkich do wspólnej rywalizacji w aplikacji Endomondo - zainicjowanej przez Wojciecha Urama,  na piątą edycję „Na Sportowo z Gminą Jedlicze i Wojtek MTB w 2020r.". Każdy z uczestników znajdzie dla siebie aktywność, którą najbardziej lubi, wspólnie rywalizując w największej ilości zrobionych aktywnie kilometrów. Na podsumowaniu roku zostaną wyłonieni spośród uczestników- najlepsza mieszkanka i mieszkaniec gminy Jedlicze.  Przez ostatnie cztery lata  rywalizacji uczestniczyło 425 osób, wspólnie pokonując 743 tysiące kilometrów. W załączeniu link do rywalizacji. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Inauguracja Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich

st.
20

Inauguracja Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Biegach Narciarskich odbyła się w Puławach, gdzie na starcie pojawiło się prawie 120 narciarzy w 14 kategoriach wiekowych. Sportowcy rywalizowali w biegach interwałowych i stylu klasycznym na dystansach od 200 metrów do 5 kilometrów, a najmłodszy uczestnik miał zaledwie 7 lat. Organizatorami zawodów byli: MUKS Podkarpacie Jedlicze, Ośrodek Sportów Zimowych KiczeraSki w Puławach, Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski. Dzięki Stowarzyszeniu KiczeraSki i Panom Danielowi Brózda i Bogdan Szwede udało się przygotować trasy biegowe. Perfekcyjny pomiar czasu zapewniła firma PIFSPORT, Pan Felicjan Piwowar. 

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Podsumowanie działalności sekcji kolarskiej Jedlicze Team

st.
17

W dniu 10 stycznia 2020 roku w Hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie, na którym podsumowano działalność sekcji kolarskiej Jedlicze Team w 2019 roku. Spotkanie było wyjątkowe, ze względu na piękny jubileusz 10 – lecia istnienia sekcji pod patronatem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. W spotkaniu na zaproszenie Dyrektora GOSiR -u Pana Wojciecha Florczaka wzięła udział liczna grupa rodziców, sympatyków kolarstwa, zawodnicy sekcji, a także Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Pan Marcin Filip. Podsumowanie rozpoczęło się od oficjalnego przywitania przybyłych gości, po którym nastąpiła multimedialna prezentacja osiągniętych wyników w sezonie 2019, przygotowana przez opiekuna sekcji Pana Krzysztofa Gajdę. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Narciarze biegowi MUKS Podkarpacie Jedlicze rozpoczęli sezon

st.
14

Młodzi narciarze biegowi z MUKS Podkarpackie Jedlicze rozpoczęli sezon zimowy od udziału w zawodach w Zakopanem  w dniu 28.12.2019 - sprinty styl dowolny. Piękna zima i nowo oddane trasy biegowe przy skoczni zgromadziły ponad 120 narciarzy w 6 kategoriach wiekowych/szkolnych. Jedlicze reprezentowało 8 młodych narciarzy, a wyniki były następujące: 

Słownik: 
Posted By redaktor czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport