Poniedziałek 27 marca 2017
imieniny: Ernesta, Jana, Marka

Sport

Bieg na Igrzyska - Michał Janocha trzeci w klasyfikacji generalnej

mrz.
24

Ostatnie w tym sezonie zawody w ramach „Biegu na Igrzyska” odbyły się w dniach 11, 12.03.2017. Choć w Szklarskiej Porębie widoczna jest już wiosna, to na malowniczych trasach Polany Jakuszyckiej spora ilość śniegu pozwoliła na przeprowadzenie zawodów. W pierwszym dniu zmagań, młodzi biegacze i biegaczki rywalizowali ze sobą w biegach ze startu wspólnego techniką klasyczną, natomiast w drugim dniu odbywały się biegi pościgowe stylem dowolnym. W zawodach pod okiem trenera Piotra Brila startowała trójka zawodników z Jedlicza: Michał Janocha, Karol Maciejowski oraz Kamil Mróz. Wyniki osiągnięte przez naszych zawodników:

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

mrz.
23

Dużym sukcesem chłopców zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej, które odbyły się 17 marca 2017 r. w Krościenku Wyżnym. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn: SP z Wojaszówki, SP z Potoka, SP z Krościenka Wyżnego, SP z Targowisk, SP z Łęk Dukielskich, SP z Iwonicza i SP z Korczyny. Młodzi siatkarze z Potoka zdobyli wicemistrzostwo powiatu i o awans do zawodów rejonowych walczyli do ostatniego gwizdka. Sukces chłopców jest tym większy, że do półfinału nie stracili żadnego seta. Pokonani zostali dopiero w ostatnim meczu przez drużynę z Wojaszówki.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Narciarze z Gminy Jedlicze wystąpili w maratonie Ultrabiel

mrz.
16

Sezon biegów narciarskich dobiega końca. Nasi amatorzy zakończyli swoje tegoroczne zmagania występem w najdłuższym maratonie narciarskim rozgrywanym w tej części Europy. Podobnie jak wcześniejsze starty także ten był bardzo udany. Trasa tegorocznej Ultrabieli była niezwykle wymagająca.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Marek Zajchowski trzykrotnym wicemistrzem Polski

mrz.
15

Końcem lutego w Toruniu  odbyły się XXVI Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce. Gminę Jedlicze z dumą reprezentował mieszkaniec Moderówki Marek Zajchowski.  Zawodnik kategorii wiekowej 50-55 lat brał udział w trzech konkurencjach, zdobywając w nich srebrne medale. Rywalizował on w biegu na 60 metrów przez płotki, skoku w dal  i  trójskoku.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Wojewódzka Gimnazjada w łyżwiarstwie szybkim

mrz.
14

W tym roku, po raz pierwszy w historii rozgrywania Gimnazjady w łyżwiarstwie, na starcie stanęli zawodnicy i zawodniczki z jedlickiego gimnazjum. Rywalizacja miała miejsce w Sanoku, a wyniki zaliczono do punktacji Wojewódzkiego Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego. Duży wpływ na udział naszych uczniów miało lodowisko, które w tym sezonie zimowym czynne było przy GOSiR w Jedliczu. Uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności m. in. podczas lekcji wychowania fizycznego.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport