Sobota 19 września 2020
imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Sport

Zawody w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze – Długie 2020

wrz.
11

W sobotę 5 września br. w Długiem, odbyły się  już po raz dziesiąty Zawody w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Zmagania kolarzy podobnie jak w zeszłym roku zorganizowane zostały w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej w formule XC. Wystartowało łącznie 98 zawodników, którzy rywalizowali w 17 kategoriach wiekowych. Każda z kategorii miała do pokonania inny dystans, dostosowany do wieku startujących. Tegoroczna edycja cieszyła się sporym powodzeniem, zarówno wśród amatorów jak i zawodowców. Otwarcia zawodów dokonali Dyrektor PKO Bank Polski o/Jedlicze Pan Piotr Waśko oraz Dyrektor GOSiR Jedlicze Pan Wojciech Florczak.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Wakacje z GOSiR-em

wrz.
11

Turniej e Siatkówce Plażowej kategoria: Mixty W dniu 08.08.2020 r. rozegrany został Wakacyjny Turniej w Siatkówce Plażowej w kategorii MIXTY. Do turnieju przystąpiło 9 zespołów, które rozgrywały między sobą mecze „Systemem Brazylijskim”. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, natomiast czołowe drużyny z podium nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Zawody biegowe z udziałem zawodników Wojtek MTB

wrz.
09

Miniony weekend obfitował w zawody biegowe z udziałem zawodników Jedlickiego Stowarzyszenia Sportowo Turystycznego Wojtek MTB. Roman Bielski w sobotę uczestniczył w Korczyńskim biegu Nordic Walking prowadzącym do Prządek. Trasa była zmieniona w stosunku do poprzednich lat i to na duży plus - jak oceniają sami zawodnicy, była bardziej urozmaicona i ciekawsza. Piękne widoki nagrodziły trud włożony na podbiegach.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Mistrzostwa Polski MTB XC 2020 w Mrągowie

sie.
20

14-16 sierpnia 2020 w miejscowości Mrągowo na Mazurach odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim. Wśród najlepszych zawodników z Polski wystąpiła reprezentacja sekcji GOSiR – Jedlicze Team. Gminę Jedlicze reprezentowali: w kat. żakini - Weronika Fałat i Alicja Omachel, w kat. młodzik - Sara Bodkowska, Jakub Półchłopek i Dominik Omachel.

Słownik: 
Posted By redaktor czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Zgrupowanie narciarzy MUKS Podkarpacie w Zakopanem

sie.
19

Narciarze z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Podkarpacie Jedlicze brali udział w zgrupowaniu sportowym w Zakopanem (1 - 12. sierpnia br.). Młodzi zawodnicy z MUKSu pod czujnym okiem trenera Piotra Brila rozpoczęli tym samym przygotowania do zbliżającego się sezonu zimowego.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Nasz zawodnik w Tour de Pologne!

sie.
11

W dniach 5 - 9 sierpnia 2020 r. w ramach imprezy towarzyszącej seniorskim zmaganiom odbywał się wyścig Tour de Pologne Junior 2020. Nie zabrakło tam naszego reprezentanta, zawodnika „Jedlicze TEAM” sekcji kolarstwa górskiego działającej przy GOSiR Jedlicze – Mateusza Fałata. Mateusz wystartował we wszystkich czterech edycjach tego wyścigu, finiszując na poszczególnych etapach:

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport