Sobota 27 lutego 2021
imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda

Sport

Kolejne starty zawodników MUKS-u w Mistrzostwach Polski i Pucharze Grupy Azoty

lt.
26

Narciarze rywalizujący w MP oraz PGA zawitali na Podkarpacie - do Ustjanowej, na trasy biegowe im. Stanisława Nahajowskiego - „Pod Żukowem”. W zawodach wystartowało łącznie 280 uczestników, reprezentujących 24 kluby z siedmiu województw. Nie zabrakło tam biegaczy z  jedlickiej ekipy.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

VIII Halowe Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie

lt.
26

W dniach 20-21.02.2020 r. w Muninie koło Jarosławia odbyły się VIII Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Łucznictwie. W zawodach uczestniczyło łącznie 104 zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby sportowe z Okręgu Rzeszowskiego. Oczywiście do sportowej rywalizacji przystąpili także reprezentanci ŁUKS Jedlicze, którzy dzielnie walczyli o jak najlepsze lokaty odnosząc następujące wyniki:

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Narciarze z Jedlicza na Mistrzostwach Polski w Tomaszowie Lubelskim

lt.
23

W dniach 20-22 lutego na trasach w Siwej Dolinie w Tomaszowie Lubelskim rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Puchar Grupy Azoty. Z dobrej strony podczas trzydniowego „maratonu” zaprezentowali się reprezentanci MUKS Podkarpacie Jedlicze. Najbliżej zdobycia medalu był Karol Maciejowski.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Narciarskie święto w Jedliczu!

lt.
16

Dzień 15 lutego w Jedliczu upłynął pod znakiem narciarskiego święta, bowiem na trasach przy Szkole Podstawowej rozegrano zawody z cyklu Podkarpacka Liga Biegów Narciarskich – rzut IV, pod Patronatem Burmistrza Gminy – Jolanty Urbanik. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze nie dał szans rywalom i po raz trzeci w trwającym sezonie zajął I miejsce w klasyfikacji zespołowej tego turnieju.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

MUKS Podkarpacie Jedlicze drugi w Podkarpackiej Lidze w Biegach Narciarskich w Ustianowej

lt.
16

W piątek, 12 lutego podopieczni Piotra Brila udali się do Ustianowej na zawody z cyklu Podkarpacka Liga w Biegach Narciarskich – rzut III. Było to swoiste przetarcie przed poniedziałkowym turniejem w Jedliczu. Tym razem lepsi od nich okazali się gospodarze z Ustrzyk Dolnych, którzy zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. Nie mniej jednak, nie zabrakło sukcesów naszych zawodników.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Narciarze z Jedlicza ponownie na czele w Podkarpackiej Lidze w Biegach Narciarskich!

lt.
04

Nie mają zbyt wiele wolnego w ostatnim czasie zawodnicy MUKS Podkarpacie Jedlicze, ale za to my mamy przyjemność pisać o ich kolejnych sukcesach. Dopiero informowaliśmy, że część z nich startowała w weekend na Podhalu w Mistrzostwach Polski Młodzików i UKS-ów, a już wczoraj, tj. 3 lutego, podopieczni trenera Piotra Brila wzięli udział w drugiej odsłonie Podkarpackiej Ligi w Biegach Narciarskich o Puchar Burmistrza Jasła i znów zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej!

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Reprezentanci MUKS Podkarpacie Jedlicze w Mistrzostwach Polski w Klikuszowej

lt.
04

W dniach 30.01. - 01.02. w Klikuszowej koło Nowego Targu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w Biegach Narciarskich. Na starcie zameldowało się  ponad czterystu zawodników w sześciu kategoriach wiekowych. Nie zabrakło wśród nich podopiecznych trenera Piotra Brila.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport