Środa 22 listopada 2017
imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Sport

Podsumowanie Gminnego Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2016/2017

li.
21

W dniu 16.11.2017 roku w hali GOSiR Jedlicze odbyło się Podsumowanie Gminnego Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2016/2017. Do punktacji zaliczane były zawody szkolne zatwierdzone i umieszczone w kalendarzu Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i Kuratora Podkarpackiego. Zawody gminne, w których udział brali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, punktowane były od 10 do 1 punktu. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięło osiem szkół podstawowych, natomiast w gimnazjadzie wystartowały 3 szkoły.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

li.
17

Sześć drużyn wśród chłopców i pięć drużyn wśród dziewcząt brało udział w gminnych zawodach w tenisie stołowym szkół podstawowych. Najlepsze okazały się dróżyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Jedlicza i chłopców ze Szkoły Podstawowej z Jaszczwi. Zwycięzcy będą reprezentować Gminę Jedlicze w zawodach powiatowych.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

XII Międzywojewódzki Memoriał im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym

li.
16

Po raz kolejny na strzelnicy na terenie hali GOSiR w Jedliczu spotkali się ludzie z różnych szkół i klubów strzeleckich, a towarzyszył im duch rywalizacji sportowej. W ciągu dwóch dni turnieju (10-11 listopada) rozegrano konkurencje: strzelanie z pistoletu pneumatycznego i karabinka pneumatycznego. W zawodach uczestniczyło 76 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz 85 zawodników z klubów strzeleckich. 

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

X Otwarty Turniej Szachowy

li.
09

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

li.
08

Dnia 19 października 2017 roku na terenach PWSZ w Krośnie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się wojewódzkie zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Warunki pogodowe były wyśmienite do biegania, trasa długa i wymagająca. Do rywalizacji stanęły najlepsze szkoły z województwa podkarpackiego, po 12 w każdej kategorii. W zawodach tych wystartowały dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wszyscy zawodnicy walczyli o każdą sekundę i przebiegnięty metr. Także nasi uczniowie dostarczyli nam dużo emocji.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

4 PZU Cracovia Półmaraton Królewski z udziałem zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze

paź.
26

Piękna pogoda zgromadziła w Krakowie w dniu 15.10.2017 r. wielu sympatyków biegania, którzy rywalizowali w półmaratonie na dystansie 21,0975 km i na dystansie 5 km. Na starcie oczywiście pojawiła się liczna reprezentacja MUKS Podkarpacie Jedlicze. Półmaraton ukończyła rekordowa liczba uczestników: 8331. Naszą drużynę reprezentowali: Anna Skóra, Jakub Brela, Piotr Bril, Mirosław Brocławik, Mirosław Mróz, Mariusz Biskup, Tomasz Kochański.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport