Niedziela 19 lutego 2017
imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Sport

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Uczniowie z Gimnazjum w Jedliczu wicemistrzami województwa w biegach narciarskich

lt.
10

Trasy narciarskie w Ustianowej im. Stanisława Nahajowskiego były areną rywalizacji narciarzy biegowych, podczas wojewódzkiej Gimnazjady w Biegach Narciarskich. Ogółem do rywalizacji na 3 kilometrowej trasie przystąpiło 100 narciarzy z 10 najlepszych szkół województwa podkarpackiego. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Brązowe medale narciarzy ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu podczas wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

lt.
09

Dziesięcioosobowa grupa narciarzy ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu brała udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które odbyły się na trasach  im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej. Do rywalizacji przystąpiło 110 zawodników szkół podstawowych.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Turystyczna zima w Gminie Jedlicze

lt.
07

Stowarzyszenie Turystyczne „Cyba” podsumowało cykliczną imprezę pod nazwą „Turystyczna zima w Gminie Jedlicze”. Od początku roku mieszkańcy mogli wziąć udział w następujących wydarzeniach:

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Dwa medale Michała Janochy w Mistrzostwach Polski w Begach Narciarskich

lt.
07

Ponad 200 narciarzy brało udział w Mistrzostwach Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. Zawody trwały trzy dni. Pierwszy dzień to styl klasyczny. W kolejnym dniu rywalizowano w stylu dowolnym. Na zakończenie odbyło się współzawodnictwo sztafet. Do zmagań przystąpiła również sześcioosobowa grupa biegaczy z MUKS Podkarpacie Jedlicze: Michał Janocha, Dominik Och, Tymoteusz Och, Karol Maciejowski, Kamil Mróz, trener Piotr Bril. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. W kategorii junior D Michał Janocha wywalczył 2 brązowe medale. Pozostali zawodnicy zajęli miejsca w pierwszej dwudziestce.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Grand Prix Ferii w Narciarstwie Biegowym

lt.
02

Rewelacyjne warunki śniegowe pozwoliły na przeprowadzenie podczas ferii cyklu trzech zawodów narciarstwa biegowego. Każdy etap odbył się na innej trasie. Rywalizacja wystartowała w dniu 17.01.2017 r. przy ZSP w Jedliczu. Drugi etap odbył się 23.01.2017 r. na trasie w jedlickim parku. Finał zorganizowano w dniu 24.01.2017 r. na trasie przy oczyszczalni. Obowiązywał styl klasyczny i starty interwałowe. Ogółem w zawodach udział wzięło około 40 narciarzy w kilkunastu kategoriach wiekowych. 

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport