Sobota 5 grudnia 2020
imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Aktualności

Konkurs na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

gru.
04

Burmistrz Gminy Jedlicze ogłasza konkurs na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową! Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zasady są nieco inne niż w poprzednich latach. W treści artykułu znajdują się niezbędne dokumenty oraz regulamin. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami i zapraszamy do udziału wszystkie dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Jedlicze. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia 2020 r.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

GOSiR w Jedliczu informuje o otwarciu lodowiska

gru.
02

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu informuje, że otwarcie lodowiska przy ul. Kościuszki 1 nastąpi w najbliższą, mikołajkową niedzielę - 6 grudnia. Inauguracja sezonu łyżwiarskiego w naszej miejscowości rozpocznie się o godz. 12:00. Przed udaniem się na „ślizgawkę”, prosimy zapoznać się z komunikatami wystosowanymi przez GOSiR.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Godziny otwarcia GBP w okresie od 30 listopada do 27 grudnia 2020 roku

li.
30

Informujemy, że na podstawie § 10 ust. 22 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od 30 listopada do dnia 27 grudnia 2020 roku Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu wraz z Filiami wznawia działalność polegającą na udostępnianiu zbiorów.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja w Szkole Podstawowej w Moderówce

li.
24

Szkoła Podstawowa w Moderówce od roku współpracuje z Fundacją Świętego Mikołaja. Jest to organizacja, której głównym celem jest wspieranie zdolnych uczniów, pomaganie w realizacji ich marzeń, zainteresowań i pasji. Fundacja Świętego Mikołaja została powołana w 1998 roku. Organizuje ona liczne kampanie społeczne, akcje charytatywne, prowadzi ogólnopolski program stypendialny. Misją organizacji jest pomaganie i rozumienie istoty pomagania. Nie bez powodu patronem Fundacji jest biskup św. Mikołaj - jeden z największych świadków wyobraźni miłosierdzia i dobroci. Fundacja Świętego Mikołaja to połączenie działalności charytatywnej, edukacyjnej i naukowej.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Odnowiona kuchnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaszczwi

li.
23

Dzięki pozyskanemu wsparciu finansowemu w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” oraz środkom z budżetu Gminy Jedlicze udało się przeprowadzić niezbędny remont kompleksu kuchennego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaszczwi. Całkowity koszt modernizacji wyniósł 128 477,22 zł.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Być jak Ignacy

li.
23

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobieszynie należący do koła naukowego „ORION” w bieżącym roku szkolnym biorą udział w V edycji programu naukowego „Być jak Ignacy”. Celem programu jest promowanie zdobywania wiedzy wśród uczniów szkół podstawowych poprzez doświadczanie oraz popularyzację osiągnięć wielkich polskich naukowców i wynalazców. W tym roku akcja startuje pod hasłem „Nauka to przyszłość”. Co roku uczniowie poznają naukowców, którzy mieli wpływ na rozwój nauki i postępu. W tym roku poznają – Józefa Rotblata, Władysława Szafera, Ernesta Malinowskiego oraz Stefana Banacha. Organizatorem projektu jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Program został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Informacja związana z montażem kotłów gazowych w ramach Projektu 3.3.1

li.
20

Szanowni Mieszkańcy Gminy Jedlicze,

otrzymaliśmy informację od Związku Gmin Dorzecza Wisłoki, że zaplanowane na drugą połowę listopada tego roku montaże kotłów gazowych w ramach Projektu pn. „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1” zostaną zrealizowane w późniejszym terminie.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Aktualności