Sobota 27 lutego 2021
imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda

Aktualności

Ponad 200 zgłoszeń w Konkursie na „Projekt Kartki Wielkanocnej”! Ogłaszamy wyniki!

lt.
26

W dniu 25 lutego 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji, która rozstrzygnęła Konkurs na „Projekt Kartki Wielkanocnej” organizowany przez Burmistrza Gminy Jedlicze oraz Gminny Ośrodek Kultury. Do Urzędu Gminy oraz siedziby GOK-u trafiło łącznie aż 201 zgłoszeń, za co bardzo dziękujemy! Jury miało zatem pełne ręce roboty i spory ból głowy podczas oceniania. Członkowie, co do jednego byli zgodni - tegoroczna edycja tych plastycznych zmagań stała na naprawdę wysokim poziomie.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Piękny Jubileusz 100-lecia urodzin

lt.
26

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Waleria Janas, która świętowała swoje 100 urodziny. Pani Waleria Janas na świat przyszła 23 lutego 1921 roku w Długiem. Była najmłodszą z czwórki rodzeństwa. Doczekała się trójki wspaniałego potomstwa, sześciu wnuków, dwunastu prawnuków oraz dziewięciu praprawnuków. Nasza dostojna jubilatka żartuje, że wcale nie odczuwa upływu czasu i nawet zapomniała o swoim wieku.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Warsztaty historyczne online

lt.
24

W najbliższy poniedziałek, tj. 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, poświęcony upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara zaprasza uczniów klas siódmych ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu na warsztaty historyczne, które poprowadzi pracownik rzeszowskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Edukacja Online - szkolenie dla dzieci i młodzieży

lt.
11

Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu, podobnie jak Gminna Biblioteka Publiczna, bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim”. Zapisy odbywają się w dniach 11-22 lutego 2021 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 134352081 lub w siedzibie GOK Jedlicze przy ul. Tokarskich 22. 

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

VIII Memoriał im. Zenona Jaracza w łucznictwie

lt.
11

W sobotę 6 lutego, w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się VIII Memoriał im. Zenona Jaracza w łucznictwie. Turniej, który co roku jest wielkim wydarzeniem sportowym, niestety tym razem miał nieco skromniejszy wymiar. Panująca pandemia, spowodowała, że zawody rozegrano w ścisłym rygorze sanitarnym, bez obecności rodziny Pana Jaracza, a przede wszystkim bez udziału publiczności.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Rusza nabór na zajęcia z nowoczesnych narzędzi internetowych

lt.
11

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu przystąpiła do udziału w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim”. Od dzisiaj, czyli z dniem 11 lutego, rusza nabór na zajęcia z nowoczesnych narzędzi internetowych przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Zapisy prowadzone będą do 22 lutego.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Konkurs na „Projekt Kartki Wielkanocnej”

lt.
04

Jeśli posiadasz nieprzeciętne zdolności plastyczne, albo po prostu masz pomysł na wyjątkową kartkę wielkanocną i chcesz powalczyć o cenne nagrody, zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na „Projekt Kartki Wielkanocnej” organizowanym przez Burmistrza Gminy Jedlicze oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu. Termin zgłoszeń: 4-24 lutego 2021 r. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Aktualności