Wtorek 26 stycznia 2021
imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Radosne rozstanie z karnawałem na Borku

W niedzielne popołudnie 23 lutego aura nie zachęcała do wyjścia z domu, ale nie wszystkich. Kto miał obiecane i był zdrów, kierował kroki do gościnnego Domu Ludowego w Borku na zabawę dla dzieci. Kolorowo ubrana sala witała i zachęcała do wejścia księżniczki, damy, strażaków, karateków, piratów, kotki, pajace, wróżki... Bajeczny wygląd naszych małych gości zapełnił radością i wrzawą salę balową. Panie animatorki, nasze piękne borkowskie dziewczyny Agnieszka, Sylwia i Ania, porwały dzieci w magiczny świat wspólnej zabawy, a pomysłów ich nie było końca. O oprawę muzyczną zadbał Grzegorz, pracownik GOK, który grał tylko wesołe, znane, kawałki, takie do tańca i śpiewania. Swoje „pięć minut” miał także policjant Jacek, nasz dzielnicowy. Przypomniał dzieciom zasady bezpieczeństwa, a o lepszym zapamiętaniu jego słów mają im przypominać duszki, misie, serduszka, takie odblaskowe, przekazane przez Prezesa JPGKiM w Jedliczu i rozdane wszystkim uczestnikom zabawy. Szwedzki, słodki stół przygotowano dla wszystkich naszych małych i dużych gości, można było wybierać również w domowych ciastach upieczonych przez gospodarzy miejsca. Każde dziecko otrzymało słodki upominek, a na „drogę” kolorowe balony. Miło było patrzeć na radosne dzieci, szczęśliwych rodziców, dziadków i te wspólnie rodzinnie spędzone chwile zatrzymane w kadrze pamięci.

Dziękuję naszym Gościom za skorzystanie z naszego zaproszenia i wspólne szalone i radosne spędzenie niedzielnego popołudnia.

Zarząd Osiedla Jedlicze- Borek, Radni Osiedla i Społecznicy, to osoby zaangażowanie w przygotowanie tego spotkania- za wspólną pracę serdecznie dziękuję. Bal zorganizowany został przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Jedlicze- Borek Wenencja Żychowska, red.

 

Słownik: