Środa 18 września 2019
imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława

Piknik Rodzinny w Żarnowcu

Dzięki współpracy, zaangażowaniu i pomocy wielu wspaniałych ludzi w piękną słoneczną niedzielę 19.05.2019 r. przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żarnowcu, pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze odbył się Majowy Piknik Rodzinny, którego celem było uzyskanie środków finansowych na rzecz szkoły.

Imprezę otworzyli pan dyrektor Andrzej Gałowicz wraz z panią Kariną Owoc. Powitali przybyłych gości, w tym Zastępcę Burmistrza pana Ryszarda Zagórskiego.

Na uczestników pikniku czekało wiele ciekawych atrakcji, m.in. dmuchany plac zabaw, czyli dwie zjeżdżalnie, kule wodne i suchy basen z piłeczkami.

Najmłodsi mogli skorzystać z opieki pani animator Urszuli Dzik, która przygotowała moc atrakcji i wiele ciekawych zabaw. Rasowe psy ze Związku Kynologicznego z Krosna cieszyły się dużą sympatią i zainteresowaniem. Głaskaniu i przytulaniom nie było końca.

Odwiedził nas również pluszowy „Tygrysek”, z którym można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a przy okazji dostać łakocie.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali miłe dla ucha utwory wokalne. Zebrani mogli podziwiać wystawę prac uczniowskich w holu szkoły. Wielki aplauz zdobyły występy taneczne zespołów z GOKu i GOSiRu.

Na przybyłych gości czekało przepyszne domowe ciasto, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Serwowano pyszną kawę, herbatę proziaki i chleb ze smalcem. Kiełbaska i oscypki z grilla robiły dużą furorę.

Uwieńczeniem programu był pokaz strażacki przygotowany przez OSP Żarnowiec oraz OSP Jaszczew. Uczestnicy na własne oczy podziwiali akcję ratunkową strażaków z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu strażackiego. Prezes OSP Żarnowiec pan Marek Maciejowski w profesjonalny sposób relacjonował przebieg akcji ratowniczej i ewakuacji poszkodowanego z wraku samochodu.

Zaangażowanie rodziców, dyrekcji, nauczycieli oraz pomoc sponsorów sprawiły, że goście z uśmiechem i zadowoleniem opuszczali naszą imprezę. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie!

Wielkie słowa uznania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przygotowania tak wspaniałego pikniku. DZIĘKUJEMY!!!!

Organizatorzy

Słownik: