Czwartek 14 listopada 2019
imieniny: Emila, Laury, Rogera

Koncert z okazji Dnia Kobiet

W niedzielne popołudnie 3 marca br. z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w Sali Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu odbył się niezapomniany koncert w rytmie włoskich przebojów.

Zanim jednak na scenie pojawił się gość ze słonecznej Italii licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowała się Kapela Podwórkowa działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu w składzie: Jan Radoń – akordeon, śpiew, Sławek Głowacki – gitara, śpiew, Damian Pis – bas, Paweł Pietruszka- klarnet, Szczepan Woźniak- trąbka, Michał Radoń – perkusja.  Kapela zagrała znane i lubiane utwory biesiadne, a ich występ spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności.

W tym wyjątkowym dniu życzenia wszystkim Paniom złożył Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze – Ryszard Zagórski, który podziękował Paniom za troskę oraz ciepło. Życzył im zdrowia, pomyślności oraz pięknych dni w życiu. Każda z  Pań otrzymała słodki upominek, który został wręczony przez Radnych Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącym Piotrem Woźniakiem. 

Następnie w sentymentalną podróż do Włoch zabrał publiczność włoski wokalista Alberto Amati z zespołem. Podczas niepowtarzalnego koncertu Alberto czarował piękniejszą część publiczności melodyjnym głosem, niezwykłą osobowością i doskonałym wyczuciem rytmu. Niezapomniane hity: Marina, Azzurro, Susanna, Felicita, Volare śpiewała cała sala. Zachwycona publiczność wypełnionej po brzegi sali owacjami na stojąco podziękowała za wspaniały i wyjątkowy klimat koncertu. 

GOK w Jedliczu

         

Słownik: