Czwartek 14 listopada 2019
imieniny: Emila, Laury, Rogera

Powitaliśmy pierwszych mieszkańców Gminy Jedlicze

Z wielką radością informujemy, że pierwsi mieszkańcy Gminy Jedlicze, którzy narodzili się w 2019 to Igorek z Długiego oraz Arletka z Podniebyla. Chłopiec czarującym uśmiechem przywitał gości. Przyszedł na świat 2 stycznia o godzinie 19.55 i ważył 2, 750 kg. Szczęśliwymi rodzicami są Państwo Natalia i Rafał.

Arletka, która jak śmieje się mama Sylwia – „sama przyniosła sobie imię” (przyp. w tym dniu będzie obchodzić także imieniny), na świat przyszła 3 stycznia o godzinie 20.30, ważyła 3,430 kg. Już od pierwszych dni z zaciekawieniem słucha bajek, które czyta jej tata Kamil.  

Z wizytą do dumnych rodziców naszych maleństw udała się Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, która złożyła najserdeczniejsze  gratulacje oraz życzenia zdrowia, miłości i rodzinnego ciepła.

W 2018 roku liczba mieszkańców Gminy Jedlicze wynosiła 15 415 osób, z czego 7 874 stanowiły kobiety, a 7 541 mężczyźni. Najpopularniejszymi imionami nadawanymi dzieciom w Gminie Jedlicze w 2018 roku były kolejno dla dziewczynek: Maja, Anna, Alicja i chłopców: Szymon, Antoni, Jakub.

Wszystkim maluszkom oraz rodzicom życzymy samych najpiękniejszych chwil!

Igorek z rodzicami mamą Natalią i tatą Rafałem

Arletka z mamą Sylwią i tatą Kamilem

Słownik: