Poniedziałek 17 czerwca 2019
imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

Zagłosuj w XVIII Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Krośnieńskiego 2018 r.

Organizatorem plebiscytu jest Starostwo Powiatowe w Krośnie przy współpracy dziesięciu gmin powiatu krośnieńskiego ziemskiego, w tym Gminy Jedlicze oraz tygodnika „Nowe Podkarpacie”.  

Zachęcamy do głosowania na kandydatów – Sportowców!  

W tym roku Gminę Jedlicze reprezentują:  

Gabriel Bożek (3) - Krośnieński Klub Kyokushin Karate, karate

- Mistrz Polski w karate. W 2018 roku na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Koszalinie w kategorii kumite – 80 kg obronił wywalczony rok temu mistrzowski tytuł, pokonując aktualnego Mistrza Polski Seniorów. Zdobył: I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Ełku - kumite 80 kg, I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Południowego w Krośnie - kumite 80 kg.

Jest mieszkańcem Gminy Jedlicze. Mieszka w Jaszczwi.

Kandydatura zgłoszona przez GOSiR Jedlicze.

Robert Janocha (10) - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, nordic walking

- Mistrz Świata na dystansie 21 km w kategorii 50-59 lat. Zdobył I miejsce na Mistrzostwach Świata (w klasyfikacji open miejsce 9). Zdobył: Wicemistrzostwo Polski w Maratonie Górskim w kategorii 50-59 lat (w klasyfikacji open miejsce 7), Brązowy medal Mistrzostw Polski na dystansie 10 km w kategorii 50-59 lat (w klasyfikacji open miejsce 5), III miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w kategorii 50-59 lat. W narciarstwie biegowym zdobył II miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Amatorów w kategorii 50-59 lat. Mieszka w Krośnie. Kandydatura zgłoszona przez MUKS „Podkarpacie” Jedlicze.

Michał Stach (24) - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, łucznictwo

- Halowy Mistrz Polski Młodzików, Mistrz Polski Młodzików Starszych, Mistrz Województwa Podkarpackiego, Mistrz Polski Mikstów, Mistrz Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w łucznictwie. Zdobył: I miejsce w drużynie i II miejsce w mikście w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików, Wicemistrzostwo Polski Młodzików w drużynie, I miejsce w mikście z Katarzyną Kozioł i III miejsce w drużynie w  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, I miejsce indywidualnie w kategorii Młodzik w XXXIV Memoriale Antoniego Gromskiego i XVI memoriale Katarzyny Wiśniowskiej w Rzeszowie. Jest członkiem kadry województwa.

Kandydatura zgłoszona przez GOSiR Jedlicze.

JAK GŁOSOWAĆ?:

Głosować będzie można tylko na oryginalnych kuponach (kserowane zostaną wyrzucone do kosza) zamieszczanych w „Nowym Podkarpaciu” oraz tylko na nominowanych kandydatów do plebiscytu, a także poprzez sms-y do 1 lutego 2019 r. do godz. 24.00). 

Kupony przyjmowane będą do 1 lutego 2019 r. (decyduje data stempla pocztowego, można też przynosić osobiście do redakcji tygodnika).

Zasady głosowania sms-ami (do 1 lutego 2019 r. do godz. 24.00):

Prawidłowy sms musi zawierać: prefiks czyli litery SPK i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności. Wielkość liter nie ma znaczenia.

Uwaga: wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Liczby muszą być oddzielone przecinkami lub kropkami. Przykładowy sms: SPK11,7,25,16,1. W przypadku nie zagłosowania na 5 różnych sportowców głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet. SMS wysyłamy na numer: 7136 (koszt sms-a:1,23 zł z VAT). W razie problemów prosimy o kontakt z redakcją tel. 13 43-219-05 lub email: redakcja@podkarpacie.media.pl

Szczegóły, regulaminy głosowania i pełna lista kandydatów dostępna jest w świątecznym wydaniu tygodnika „Nowe Podkarpacie” oraz na stronie internetowej http://podkarpacie.media.pl.

W tej edycji nie będzie głosowania na Najpopularniejszego Trenera i Działacza. Wyboru dokona Kapituła Plebiscytu.

Słownik: