Wtorek 26 maja 2020
imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Mikołaj odwiedził świetlice

Wspaniała zabawa towarzyszyła wszystkim uczestnikom spotkania mikołajkowego, które w niedzielne popołudnie odbyło się w Sali Widowiskowej Orlen Południe. Impreza skierowana dla uczestników świetlic opiekuńczo-wychowawczych zorganizowana została  przez Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu.

O program artystyczny, wprowadzający w klimat świąteczny, zadbali  artyści z grupy teatralnej "Jodła-banda". Za swój żywiołowy występ publiczność nagrodziła młodych aktorów gromkimi brawami.  

Następnie na scenie pojawiła się koordynatorka utalentowanej grupy Anna Romańczak Polańska, której zadaniem było zachęcić wszystkich do wspólnych harców. Na szczęście nikogo nie trzeba było namawiać do zabawy i już po chwili parkiet wypełnił się tancerzami.

Tego dnia mogliśmy podziwiać pokazy taneczne najmłodszych, zaprezentowane do popularnych przebojów muzycznych. Wspólne gry i konkursy przygotowane przez organizatorów mikołajkowego spotkania sprawiły, że zabawa trwała w najlepsze. Na zakończenie zgromadzonych gości odwiedził prawdziwy święty Mikołaj, wręczając dzieciom świąteczne prezenty.

Słownik: