Wtorek 21 maja 2019
imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ruszyła XVIII edycja Konkursu „Trenerka Roku 2018” organizowana przez Polski Komitet Olimpijski

W związku z ogłoszoną przez Polski Komitet Olimpijski, XVIII-tą edycją Konkursu na „Trenerkę Roku 2018”, Burmistrz Gminy Jedlicze uprzejmie informuje, że osoby fizyczne lub organizacje, w tym w szczególności organizacje sportowe, mogą zgłaszać osoby, które są doskonałymi fachowcami i wychowawcami oraz wyróżniają się wynikami swojej pracy, postawą i zaangażowaniem.     

Zgłoszenia do Konkursu dokonuje się na formularzu zgłoszeniowym, który należy przesłać na adres Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-531 Warszawa z dopiskiem „Trenerka Roku 2018” lub mailem na adres dgos@pkol.pl.  

Termin zgłaszania kandydatur upływa dnia 31 grudnia 2018 roku.

Głównym celem konkursu jest popularyzacja sportu kobiet i promowanie wybitnych indywidualności trenerskich, ja również nagroda przyznawana jest osobom, którzy propagują sport kobiet w sposób profesjonalny i obiektywny.

Szczegółowe informacje  dostępne są na stronie internetowej Polskiego Komitetu Olimpijskiego  www.olimpijski.pl oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Jedlicze www.jedlicze.pl.           

Burmistrz Gminy Jedlicze

 

Ogłoszenie Polskiego Komitetu Olimpijskiego - PDF
Regulamin konkursu - DOC
Formularz zgłoszeniowy - DOC

Słownik: