Środa 17 października 2018
imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

IX edycja Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego „Jedlicka Siódemka”

9 czerwca br. w gorące, sobotnie popołudnie o tytuł najlepszego biegacza walczyło prawie 200 zawodników w Biegu i Nordic Walking, podczas już IX edycji Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego „Jedlicka Siódemka”. Na 7 kilometrowej trasie zawodnikom towarzyszyły punkty z wodą, a także wodne kurtyny. Otwarcia „Jedlickiej Siódemki” a także wręczenia pucharów dokonali: Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu Wojciech Florczak oraz Prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze Piotr Bril. Po dotarciu na metę wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale oraz ciepły posiłek.

Już po raz szósty z rzędu najlepszym biegaczem został Hubert Wierdak z Korczyny pokonując wytyczoną trasę w 20:52.24, zaś wśród pań najszybciej na mecie pojawiła się  Anna Skóra z Jedlicza w 27:54.30.

W kategorii Nordic Walking na pierwszym miejscu uplasował się Marcin Michalec z Krosna z czasem 34:58.86, zaś wśród pań zwyciężyła Małgorzata Oleksyk, mieszkanka Ustrzyk Dolnych pokonując trasę w 41:40.78.

Najszybszymi biegaczami z Gminy Jedlicze w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn zostali: na 1 miejscu Anna Skóra, 7 miejscu Kamila Szajna i 8 miejscu Barbara Brela oraz na miejscu 12 Konrad Patla.

Z Gminy Jedlicze w kategorii OPEN Kobiet w Nordic Walking najwyżej uplasowały się: Katarzyna Cierpicka zajmująca 2 miejsce, Aneta Kochańska z miejscem 6, a także Elżbieta Pitrus zdobywczyni 10 miejsca. Wśród mężczyzn z naszej gminy w Nordic Walking najszybszy był Janusz Twaróg i zajął miejsce 11.

ZWYCIĘZCY JEDLICKIEJ SIÓDEMKI:

KATEGORIA OPEN KOBIET

1 MIEJSCE- Anna Skóra Jedlicze

2 MIEJSCE- Martyna Roś Kołaczyce

3 MIEJSCE- Barbara Habrat Krosno

KATEGORIA WIEKOWA K1:

1 MIEJSCE- Wiktoria Wosiewicz Krosno

2 MIEJSCE- Aneta Klocek Krosno

KATEGORIA WIEKOWA K2:

1 MIEJSCE- Sylwia Karaś Lubatowa

2 MIEJSCE- Kamila Szajna Jedlicze

3 MIEJSCE- Katarzyna Smolik Krosno

KATEGORIA WIEKOWA K3:

1 MIEJSCE- Bożena Zapołoch Sanok

2 MIEJSCE- Barbara Brela Jedlicze

3 MIEJSCE- Kinga Kasprzycka Krosno

KATEGORIA WIEKOWA K4:

1 MIEJSCE- Małgorzata Kalisz Krosno

2 MIEJSCE- Halina Ćwiąkała Krosno

3 MIEJSCE- Marzenna Majchrowicz Krościenko Wyżne

KATEGORIA WIEKOWA K5:

1 MIEJSCE- Jolanta Pelczar Dobieszyn

2 MIEJSCE- Barbara Sanocka Bochnia

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

1 MIEJSCE- Hubert Wierdak Korczyna

2 MIEJSCE- Wojciech Pelczar Dobieszyn

3 MIEJSCE- Marcin Niezgoda Krosno

KATEGORIA WIEKOWA M1:

1 MIEJSCE- Tymoteusz Och Jedlicze

2 MIEJSCE- Dominik Och Jedlicze

3 MIEJSCE- Kamil Haczela Jedlicze

KATEGORIA WIEKOWA M2:

1 MIEJSCE- Stanisław Jaźwiecki Krosno

2 MIEJSCE- Łukasz Medejczyk Dobieszyn

3 MIEJSCE- Kamil Mróz Dobieszyn

KATEGORIA WIEKOWA M3:

1 MIEJSCE- Marcin Szelc Krosno

2 MIEJSCE- Grzegorz Słowik Iskrzynia

3 MIEJSCE- Marcin Bik Nadole

KATEGORIA WIEKOWA M4:

1 MIEJSCE- Jan Rodzinka Zręcin

2 MIEJSCE- Wiktor Mosoń Głowienka

3 MIEJSCE- Paweł Miwdak Krosno

KATEGORIA WIEKOWA M5:

1 MIEJSCE- Wiesław Kijowski Milcza

2 MIEJSCE- Adam Kustroń Krosno

3 MIEJSCE- Miroslav Smetana Medzilaborce

KATEGORIA WIEKOWA M6:

1 MIEJSCE- Andrzej Reczkowski Nienaszów

2 MIEJSCE- Ryszard Klamut Jabłonica Polska

3 MIEJSCE- Wincenty Wojtasiewicz Nowy Glinik

ZWYCIĘZCY JEDLICKIEJ SIÓDEMKI NORDIC WALKING:

KATEGORIA OPEN KOBIET

1 MIEJSCE- Małgorzata Oleksyk Ustrzyki Dolne

2 MIEJSCE- Katarzyna Cierpicka Krosno

3 MIEJSCE- Małgorzata Topór Gorlice

KATEGORIA WIEKOWA K1:

1 MIEJSCE- Katarzyna Cierpicka Krosno

2 MIEJSCE- Agnieszka Galica-Niepokój Średnie Wielkie

3 MIEJSCE- Aneta Kochańska Jedlicze

KATEGORIA WIEKOWA K2:

1 MIEJSCE- Małgorzata Oleksyk Ustrzyki Dolne

2 MIEJSCE- Małgorzata Topór Gorlice

3 MIEJSCE- Ewa Lachowska Ustrzyki Dolne

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

1 MIEJSCE- Marcin Michalec Krosno

2 MIEJSCE- Radosław Niepokój

3 MIEJSCE- Wojciech Bilik Krosno

KATEGORIA WIEKOWA M1:

1 MIEJSCE- Marcin Michalec Krosno

2 MIEJSCE- Radosław Niepokój

3 MIEJSCE- Grzegorz Gonet Zręcin

KATEGORIA WIEKOWA M2:

1 MIEJSCE- Wojciech Bilik Krosno

2 MIEJSCE- Krzysztof Gierlasiński Krosno

3 MIEJSCE- Marek Sokołowski Rymanów - Zdrój

KATEGORIA WIEKOWA M3:

1 MIEJSCE- Marian Furman Biecz

Wyniki zawodników z Gminy Jedlicze w poszczególnych kategoriach wiekowych:

W kategorii wiekowej K2

2 m. Kamila Szajna

4 m. Iwona Wielgosz

6 m. Gabriela Mróz

W kategorii wiekowej K3

2 m. Barbara Brela

5 m. Urszula Honkisz

7 m. Elżbieta Pawłowska

9 m. Anna Laba

11 m. Elżbieta Świeboda

14 m. Barbara Łukaszewska

W kategorii wiekowej K5

1 m. Jolanta Pelczar

W kategorii wiekowej M1

1 m. Tymoteusz Och

2 m. Dominik Och

3 m. Kamil Haczela

4 m. Karol Maciejowski

6 m. Patryk Wiśniowski

10 m. Kamil Mróz

W kategorii wiekowej M2

3 m. Kamil Mróz

5 m. Konrad Patla

9 m. Mateusz Wiśniowski

15 m. Dawid Bril

22 m. Jakub Goleń

23 m. Grzegorz Ast

25 m. Kacper Goleń

W kategorii wiekowej M3

8 m. Jakub Brela

17 m. Krzysztof Godlewski

18 m. Łukasz Cieślak

19 m. Marcin Sanocki

21 m. Krzysztof Mrozek

22 m. Piotr Zajchowski

23 m. Kacper Mróz

32 m. Michał Piękoś

W kategorii wiekowej M4

5m. Arkadiusz Michalski

16 m. Mirosław Mróz

19 m. Dariusz Pasterczyk

20 m. Ryszard Głowacki

28 m. Mirosław Wojnar

30 m. Tomasz Kochański

34 m. Grzegorz Papciak

39 m. Mariusz Biskup

W kategorii wiekowej M5

8 m. Robert Pisz

W kategorii wiekowej M6

5 m. Marian Jajeśnica

6 m. Zdzisław Panek

Wyniki zawodników Nordic Walking z Gminy Jedlicze w poszczególnych kategoriach wiekowych:

W kategorii wiekowej K1

1 m. Katarzyna Cierpicka

3 m. Aneta Kochańska

5 m. Małgorzata Kopacz

6 m. Julia Kopacz

7 m. Elżbieta Pitrus

10 m. Anna Kosiek

11 m. Monika Paradysz

W kategorii wiekowej K2

4 m. Bożena Twaróg

W kategorii wiekowej M2

6 m. Janusz Twaróg

Burmistrz Gminy Jedlicze jak i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu składają serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy pomogli w organizacji tegorocznego biegu.

Słownik: