Wtorek 18 grudnia 2018
imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 19 października 2017 roku na terenach PWSZ w Krośnie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się wojewódzkie zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Warunki pogodowe były wyśmienite do biegania, trasa długa i wymagająca. Do rywalizacji stanęły najlepsze szkoły z województwa podkarpackiego, po 12 w każdej kategorii. W zawodach tych wystartowały dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a wszyscy zawodnicy walczyli o każdą sekundę i przebiegnięty metr. Także nasi uczniowie dostarczyli nam dużo emocji. Chłopcy uplasowali się, w gronie 12 najlepszych szkół województwa, na 8 miejscu. Natomiast dziewczęta, również w gronie 12 najlepszych szkół województwa uplasowały się na miejscu 6.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy za walkę.

Nasze sztafety wystąpiły w składzie:

Bil Weronika, Jurusik Kamila, Szot Martyna, Maciejowska Klaudia, Bolanowska Izabela, Wewiórska Aleksandra, Wodzińska Aleksandra, Twaróg Marcelina, Woźniak Weronika Uram Martyna oraz Wiśniowska Weronika, Bobusia Karolina.

Bek Krzysztof, Janocha Michał, Szymbara Mateusz, Maciejowski Karol, Wajda Jakub, Dziura Michał, Mróz Kamil, Och Tymoteusz, Lepucki Łukasz, Nowak Karol, Kania Jakub, Kudroń Jan.

Opiekę sprawowali: pani Beata Wosiewicz, pan Robert Gleń i pan Piotr Bril.

MUKS Podkarpacie Jedlicze

Słownik: