Wtorek 20 kwietnia 2021
imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Turniej mini-siatkówki w hali GOSiR w Jedliczu

W minioną sobotę, 20 marca 2021 r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się II rejonowy turniej mini-siatkówki dziewcząt z cyklu Kinder Sport, w którym rywalizowały dwójki i trójki z roczników 2009 i młodszych. Łącznie w zawodach wzięły udział 22 zespoły z Krosna, Dębicy, Dębowca, Dukli i Jedlicza.

Na parkiecie jedlickiej hali zaprezentowało się 10 ekip w turnieju trójek, a w zmaganiach dwójek walczyło 12 drużyn. Mecze sędziowały młodziczki-jedliczanki: Maja Głowacka, Nadia Głowacka, Gabrysia Paradysz, Zuzka Karamus i Zuzka Świątek, które z drużyną Karpat Krosno zdobyły w tym roku wicemistrzostwo województwa w lidze młodziczek i wywalczyły awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Nad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwała Pani Beata Wosiewicz, a nagrody w postaci dyplomów i słodkich upominków młodym siatkarkom wręczył Dyrektor GOSiR-u Wojciech Florczak.

Turniej został zorganizowany w ramach oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Zawody odbyły się bez udziału publiczności, zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie epidemii COVID-19.

Klasyfikacja końcowa:
Dwójki siatkarskie:
I miejsce – Karpaty MOSiR Krosno 1
II miejsce – MOSiR Dukla 1
III miejsce – Karpaty MOSiR Krosno 2

Trójki siatkarskie:
I miejsce – Karpaty MOSiR Krosno 1
II miejsce – UKS Kępa Dębica 1
III miejsce – MOSiR Dukla 1

fot. GOSiR Jedlicze

Słownik: