Wtorek 20 kwietnia 2021
imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Bitwa na pisanki - konkurs na Facebook'u!

Wystartował konkurs dla użytkowników Facebook’a! Zasady są bardzo proste, a nagrody jak zawsze - cenne! Zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców Gminy Jedlicze. Końcową ocenę i ostateczny werdykt pozostawimy Facebookowiczom.

Zrób zdjęcie wykonanej przez siebie pisanki wielkanocnej i prześlij do nas, czyli na oficjalny profil Gminy Jedlicze na Facebook’u, za pomocą Messengera. Zgłoszenia przyjmujemy do Wielkiej Soboty włącznie, a więc do 3 kwietnia. W dniu 6 kwietnia uruchomimy głosowanie na naszym profilu, które potrwa do 15 kwietnia br.

Głosowanie będzie miało postać „bitwy na lajki”, a zwycięzcą zostanie ten, kto uzbiera największą liczbę polubień swojej pisanki. Uhonorowani zostaną także zdobywcy miejsc dwa i trzy. Do punktacji zaliczamy tylko dwie reakcje proponowane przez Facebook’a (Lubię to i Super).

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy Jedlicze bez względu na wiek.

Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i publikację danych osobowych oraz posługiwanie się przez organizatora dostarczonymi materiałami.

Słownik: