Czwartek 21 stycznia 2021
imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

GOSiR w Jedliczu informuje o otwarciu lodowiska [AKTUALIZACJA]

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu informuje, że otwarcie lodowiska przy ul. Kościuszki 1 nastąpi w najbliższą, mikołajkową niedzielę - 6 grudnia. Inauguracja sezonu łyżwiarskiego w naszej miejscowości rozpocznie się o godz. 12:00. Przed udaniem się na „ślizgawkę”, prosimy zapoznać się z komunikatami wystosowanymi przez GOSiR.

Zasady bezpieczeństwa korzystania z lodowiska GOSiR w Jedliczu:
1. Obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa (maseczka, przyłbica) i zachowania bezpiecznej odległości podczas dokonywania formalności związanych z usługą.
2. Klienci zobowiązani są do noszenia maseczek lub przyłbic zakrywających usta i nos, przed wejściem do obiektu, w kolejce do kasy, do wypożyczalni sprzętu, w szatni i podczas przemieszczania się w obiekcie.
3. Podczas jazdy na łyżwach zaleca się zasłaniać usta i nos.
4. Na teren obiektu nie będą wpuszczane i obsługiwane osoby bez założonych maseczek lub przyłbic ochronnych zakrywających usta i nos.
5. Każda osoba na terenie obiektu zobowiązana jest do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt. Środki do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu na obiekt.
6. Na terenie obiektu i lodowiska obowiązuje zachowanie dystansu społecznego min. 1,5-2 m.
7. Obowiązuje dezynfekcja sprzętu, każdorazowo po zdaniu sprzętu wypożyczonego oraz dezynfekcja i wietrzenie pomieszczeń szatni i WC w trakcie przerw technicznych.
8. Obowiązuje ograniczona liczba korzystających w jednym czasie z obiektu – maksymalnie
60 osób.
9. Obowiązuje weryfikacja uczestników – obowiązek zgłoszenia osób wchodzących
na obiekt.
10. Zalecane jest dokonywanie płatności bezgotówkowych.

Na terenie całego obiektu obowiązują ograniczenia, nakazy i zakazy wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego. W celu uniknięcia zagrożeń oraz mając na uwadze prawidłowe funkcjonowanie obiektu prosimy wszystkich o bezwzględne stosowanie się do zasad bezpiecznego korzystania z lodowiska.

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne otwarcie lodowiska zostało przełożone na dzień 7 grudnia 2020 r. na godzinę 15:30.

Godziny otwarcia - PDF

Cennik - PDF

Słownik: