Środa 12 maja 2021
imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego

Obóz sportowy narciarzy MUKS

Młodzi narciarze z MUKS Podkarpacie Jedlicza w dniach 13-23 października br.  przebywali na obozie sportowym w Zakopanem dzięki dofinansowaniu z Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej. Treningi odbywały się systematycznie dwa razy dziennie. Mimo topniejącego śniegu udało się przeprowadzić trening na  Butorowym Wierchu. Narciarze z Jedlicza dużo trenowali na trasach nartorolkowych  Centralnego Ośrodka Sportu Zakopane oraz chodzili po szlakach górskich - Nosal, Kuźnice, Gubałówka, Chochołów.

Dzięki uprzejmości dyrektora SMS Zakopane, treningi mogły odbywać się również w hali sportowej szkoły. Oprócz zajęć sportowych młodzież z Jedlicza udała się z wizytą do producenta kółek ringo w Ujściu Gorlickim - Pana Tomasza Ludwina – prowadzącego firmę LUDWIN. Każdy z uczestników otrzymał od fundacji Lotto pakiet startowy, który przydał się w czasie obozu.

Nie zapomniano o nauce szkolnej, która była prowadzona po kolacji. Podczas obozu  szczególną uwagę zwrócono na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie COVID 19. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni i zdrowi do swoich rodziców. Dziękujemy Fundacji Lotto za wsparcie finansowe obozu sportowego dla zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Podkarpacie Jedlicze.

MUKS Podkarpacie, red.

Słownik: