Czwartek 21 stycznia 2021
imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

III Runda Pucharu Rzeszowskiego Okręgu Łuczniczego w Moderówce

W sobotę i niedzielę 3 i 4 października 2020 r., na stadionie w Moderówce odbyła się finałowa - III Runda Pucharu Rzeszowskiego Okręgu Łuczniczego. Zawody te, zorganizowane już czwarty rok z kolei, dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Zarządu ŁUKS Jedlicze oraz wsparciu Burmistrza Gminy Jedlicze, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego, klubu sportowego LKS Moderówka, a także rodziców i członków sekcji, na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń sportowych organizowanych w naszej gminie. W zawodach wzięło udział łącznie 97 zawodników z 10 klubów Województwa Podkarpackiego. Wśród nich oczywiście zawodnicy ŁUKS Jedlicze. W tym roku zawody z tego cyklu, w związku ze stanem epidemicznym zostały przeprowadzone w innej formule niż zwykle. Dwie pierwsze rundy rozegrano korespondencyjnie, które każdy klub przeprowadził na własnym obiekcie. Po doliczeniu wyników osiągniętych w trzeciej rundzie wyniki naszych zawodników w klasyfikacji końcowej Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w 2020 roku przedstawiają się następująco:

• 2 miejsce - Katarzyna Kozioł - kategoria Junior młodszy
• 2 miejsce - Wojciech Szafran - kategoria Junior młodszy
• 2 miejsce - Roman Kudroń - kategoria OPEN
• 3 miejsce - Anna Szafran - kategoria Dziecko
• 4 miejsce - Maja Warchoł - kategoria Dziecko młodsze
• 4 miejsce - Józef Kudroń - kategoria OPEN
• 5 miejsce - Julia Sanocka - kategoria Dziecko młodsze
• 5 miejsce - Dawid Smyka - kategoria Junior młodszy

Wyniki zawodników ŁUKS Jedlicze osiągnięte w III Rundzie:
• 2 miejsce - Katarzyna Kozioł - kategoria Junior młodszy
• 2 miejsce - Anna Szafran - kategoria Dziecko
• 2 miejsce - Maja Warchoł - kategoria Dziecko młodsze
• 3 miejsce - Roman Kudroń - kategoria OPEN
• 4 miejsce - Wojciech Szafran - kategoria Junior młodszy
• 4 miejsce - Józef Kudroń - kategoria OPEN
• 5 miejsce - Julia Sanocka - kategoria Dziecko młodsze

Roman Kudroń Prezes ŁUKS Jedlicze

 

Słownik: