Wtorek 20 października 2020
imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Modelarze z Jedlicza na konkursie modeli kartonowych i plastikowych w Przysietnicy

W dniach 26-27 września br. w Przysietnicy odbył się V konkurs modeli kartonowych i plastikowych. Uczestniczyło w nim 86 modelarzy z Podkarpacia, którzy wystawili do oceny sędziowskiej ponad 350 modeli. Nie zabrakło również jedlickich modelarzy, którzy zdobyli następujące miejsca:

Joanna Rosenbaiger kategoria Młodzik - zajęcie I miejsca w kategorii PS31 za model MIG 15, II miejsce w kategorii PPW2 za model czołg lekki 7TP.

Łukasz Rosenbaiger kategoria junior- I miejsce w kategorii PS22 za model 17Z-2, I miejsce w kategorii PS21 za model PZL- 37A BIS ŁOŚ, I miejsce w kategorii PF za model OBI WAN JEDI STARFIGHETE, II miejsce PS32 za MIG 17 LIM 6M, II miejsce w kategorii PS 12, za model KI-48, II miejsce  w kategorii PPW2 za Panther panzerkampfwagen5, III miejsce w kategorii PS11 za PZL p 7A, III miejsce w kategorii PB za model TKS oraz puchar Burmistrza Brzozowa.

Zuzanna Janas kategoria Młodzik – I miejsce PS11 za model Ku-61 Hien, I miejsce PPW1 za model M24 Chaffe, I miejsce  PF za model Kolekcja Szkieletów Dinozaurów, II miejsce PS12 za model Spitfire, III miejsce KB za model Wulkan.

Gabriel Janas – Kategoria Młodzik I miejsce PPW2 za model Horsch +Flak 20 mm, III miejsce PPW1 za model Cromwell, III miejsce PB za modele Kolekcja Modeli Leonarda da Vinci.

Paweł Janas – Kategoria Senior – III miejsce PPW1 za model Mark IV, I miejsce KF za model Głowa Jelenia.

Franciszek Legwant - III miejsce w kategorii Junior Dioramy.

P. Janas

 


 

Słownik: