Niedziela 20 czerwca 2021
imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Wakacje z GOSiR-em

Turniej e Siatkówce Plażowej kategoria: Mixty

W dniu 08.08.2020 r. rozegrany został Wakacyjny Turniej w Siatkówce Plażowej w kategorii MIXTY. Do turnieju przystąpiło 9 zespołów, które rozgrywały między sobą mecze „Systemem Brazylijskim”. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, natomiast czołowe drużyny z podium nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

wyniki: PDF

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej kl. VII-VIII SP oraz kl. III gimnazjum

W środę 19 sierpnia rozegrany został Wakacyjny Turniej w Piłce Nożnej Chłopców dla roczników 2002 i młodsi. W turnieju tym wystartowało pięć zespołów. Rozgrywki prowadzone systemem „każdy z każdym” były bardzo zacięte i przyniosły wiele emocji uczestnikom. Ostatecznie Turniej wygrał zespół Interu Gnojnica przed drużyną JD. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna FC Bajern Munszen. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek, pamiątkowe medale, a najlepsza Dryżyna turnieju otrzymała puchar.

wyniki - PDF

Turniej w Siatkówce Plażowej Kategoria : Open

W dniu 22.08.2020 odbył się ostatni turniej organizowany w ramach Sportowych Wakacji – Turniej w Siatkówce Plażowej w kategorii OPEN. Do zawodów przy pięknej słonecznej pogodzie przystąpiło łącznie 4 zespoły, rywalizujące ze sobą w formule „każdy z każdym”. Dla drużyn znajdujących się na podium oczekiwały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

wyniki - PDF

Ponadto GOSiR Jedlicze w ramach akcji „Sportowe Wakacje” był również współorganizatorem XXVIII Ogólnopolskiego Biegu Szlakiem Marii Konopnickiej, który odbył się 22.08.2020r.

GOSiR

Słownik: