Sobota 19 września 2020
imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Stanowisko komputerowe podczas Powszechnego Spisu Rolnego

Gminne Biuro Spisowe informuje, iż od 1 września br. w Urzędzie Gminy w Jedliczu zostało bezpłatnie udostępnione stanowisko komputerowe do samospisu w Powszechnym Spisie Rolnym.

Celem funkcjonowania ww. punktu jest umożliwienie realizacji obowiązku spisowego użytkownikom gospodarstw rolnych w formie samospisu, którzy nie posiadają warunków technicznych do jego wykonania.

Stanowisko komputerowe dostępne będzie w czasie przeprowadzania Powszechnego Spisu Rolnego od 1 września do 30 listopada 2020 r. w godzinach pracy Urzędu.

Urząd Gminy w Jedliczu oferuje pomoc pracowników Gminnego Biura Spisowego w zakresie samospisu w ramach PSR 2020, w tym także w zakresie obsługi aplikacji przy stanowisku komputerowym.

Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy będą chcieli skorzystać z takiej formy pomocy  proszeni są o wcześniejszy kontakt z Gminnym Biurem Spisowym pod numerem telefonu 13 44 847 23.

Jednocześnie informujemy, że zostaną uwzględnione niezbędne zabezpieczenia wynikające z sytuacji epidemicznej (dezynfekcja stanowiska).

Słownik: