Niedziela 20 września 2020
imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Wakacje z GOSiRem

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Klasy IV- VIII Szkoły Podstawowe

Jako pierwsi w wakacyjnych zawodach z GOSiR-em wystartowali siatkarze plażowi. 4 lipca 2020 r. do rywalizacji przystąpiło 4 drużyny dziewcząt i 1 chłopców w kategorii szkoły podstawowe. Grano system „każdy z każdym”. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz wodę, natomiast najlepsi pamiątkowe puchary.

Wyniki - PDF

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

W dniu 04.07.2020 r. rozegrany został Wakacyjny Turniej w Siatkowej Piłce plażowej dziewcząt oraz chłopców w kategorii  szkoły  ponadpodstawowe. W turnieju tym wystartowało trzynaście zespołów. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek, a drużyny znajdujące się na podium puchary.

Wyniki - PDF

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej kl. IV-VI Szkoły Podstawowe

W dniu 08.07.2020 r. rozegrany został Wakacyjny Turniej w Piłce Nożnej Chłopców dla Szkół Podstawowych klas IV-VI. W turnieju tym wystartowały trzy zespoły – zespół z Dobieszyna (Szóstka), FC Skarpeciarze  oraz The Best Team.  Drużyny rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek, pamiątkowe medale oraz puchar.

Wyniki końcowe:

I miejsce - The Best Team,
I miejsce - Szóstka,
III miejsce - FC Skarpeciarze.

Miejmy nadzieję, że kolejny turniej piłkarski organizowany dla młodzieży, będzie cieszył się większym zainteresowaniem ze strony chłopaków.

Zawody Siłowe O Puchar Dyrektora GOSiR w wyciskaniu sztangi leżąc

W piątek 25 lipca w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbyły się XI-te już Zawody Siłowe w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Dyrektora GOSiR Jedlicze. W tegorocznych zawodach wystartowało 8 zawodników, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych : 15 – 18 lat, 19-23 lat 24 i starsi do 85 kg, 24 i starsi powyżej 85 kg oraz STRONG OPEN. Każdy z zawodników miał trzy próby wyciskania, a największy „wyciśnięty” ciężar zostawał przeliczony na punkty na podstawie tabeli Wilks’a (relacja wagi do wyciśniętego ciężaru). Każdy z zawodników, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w swojej kategorii, otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez GOSiR Jedlicze. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy serdecznie za rok.

A oto wyniki w poszczególnych kategoriach: PDF

Wakacyjne Zawody Łucznicze

W niedzielę 26 lipca 2020 r. odbyły się w na torach łuczniczych w Moderówce Wakacyjne Zawody w Łucznictwie, które były imprezą towarzyszącą XV Turnieju Piłki Nożnej im. Radosława Bochenka. W zmaganiach łuczników, wzięło udział 11 zawodników klubu ŁUKS Jedlicze. Zawody wypełniła dobra zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja. Ogromna cierpliwość, skupienie i precyzja zawodników wzbudzały ogromny podziw wśród obserwujących kibiców. Tego dnia najmłodsi adepci łucznictwa mieli okazję podpatrzeć starszych i utytułowanych kolegów. Strzelania prowadzono na odległościach: 15, 25 i 30 metrów do tarcz o średnicy 80 i 120 cm. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek, pamiątkowe medale, dyplomy a zwycięzcy również pamiątkowy puchar.

Wyniki - PDF

Otwarty Turniej w Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

W sobotę 1 sierpnia 2020 r. miał miejsce Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Impreza zorganizowana została na korcie tenisowym przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do zawodów zgłosiło się tylko trzech zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w kategorii Open. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do dwóch, pełnych setów. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju został Pan Tadeusz Pelczar. Drugie miejsce przypadło Panu Sebastianowi Półchłopkowi, a trzecie Panu Bartoszowi Smolakowi. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy, które w imieniu Pani Burmistrz wręczył Dyrektor GOSiR-u Jedlicze Pan Wojciech Florczak.

Wyniki końcowe: S. Półchłopek – B. Smolak 2 : 0 (6:2, 6:4) S. Półchłopek – T. Pelczar 0 : 2 (1:6, 0:6) T. Pelczar – B. Smolak 2 : 0 (6:0, 6:0)

Ponadto GOSiR Jedlicze w ramach akcji „Sportowe Wakacje” był również współorganizatorem XX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Potoku w dniu 19 lipca 2020 r., Wędkarskich Amatorskich Zawodów Spławikowych o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w dniu 19 lipca 2020 r. oraz XV Turnieju Piłki Nożnej im. Radosława Bochenka w Moderówce w dniu 26 lipca 2020 r.

GOSiR

Słownik: