Wtorek 26 stycznia 2021
imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Występy biegowe zawodników MUKS Podkarpacie

IV Edycja Biegu św. Jana 

4 lipca br. w Dukli odbyła się IV edycja Biegu Św. Jana, gdzie ponad 100 biegaczy zmagało się z dosyć trudnym i górzystym terenem. Za dodatkową atrakcję można było uznać bardzo błotniste i mokre odcinki, które dały się we znaki zawodnikom. Na stracie zmagań jak zawsze stawili się zawodnicy MUKS-u, którzy uzyskali następujące wyniki:

Anna Skóra: miejsce 27 w OPEN i 2 miejsce w swojej kategorii,
Kuba Brela: miejsce 36 w OPEN i 16 miejsce swojej kategorii,
Sylwester Wojnar: miejsce 80 w OPEN i 20 miejsce w swojej kategorii.

Leliwa Run 2020 - 7 km

Już po raz trzeci w Tarnowie (05.07.2020) odbył się bieg Leliwa Run. W tym roku w związku z epidemią wystartowała ograniczona liczba uczestników. W biegu jak i w marszu nordic walking wystartowało 150 zawodników. Trasa biegu jak i dystans w porównaniu do poprzednich lat został zmieniony z 5 km na 7 km. Wymagający odcinek, z którym musieli zmierzyć się zawodnicy był zróżnicowana i obfitował w leśne ścieżki, asfalt i trochę bruku. W zmaganiach wystartowała dwójka zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze Tomasz Kochański i Mariusz Biskup, którzy tego dnia musieli zmierzyć się z dystansem jak i dużym upałem.

Duch Pogórza - 33 km

Impreza biegowa "Duch Pogórza" w Dubiecku (25 lipca br. ) odbywała się na dystansie 33 kilometrów. W zawodach wystartowała trójka zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze: Anna Skóra, Robert Gleń oraz Piotr Bril. Trasa wyznaczona na szlakach turystycznych Pogórza Przemysko była ekstremalnie trudna. Dodatkowym utrudnieniem było zalegające błoto, powalone drzewa, rowy z wodą, strome wzniesienia i jeszcze bardziej strome zbiegi i wielu odcinków. Znakomity wynik osiągnęli zawodnicy reprezentujący MUKS Podkarpacie: Robert Gleń oraz Anna Skóra, zajmując drugie miejsca. Warto dodać, że Pania Ania tego dnia obchodziła swoje urodziny, a wywalczone przez zawodniczę miesce na podium było wspaniałym prezentem urodzinowym.

Wyniki:

2 m. - Anna Skóra - 3:43:02,
2 m. - Robert Gleń - 3:07:39,
96 m. - Piotr Bril - 5:20:56.

MUKS, red.

Słownik: