Niedziela 5 lipca 2020
imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze z dnia 5.06.2020 r.

 

Uprzejmie informuję, że od dnia 6 czerwca 2020 r. zostaje wznowiona możliwość wynajmu sal w Domach Ludowych na terenie Gminy Jedlicze.

Ponadto informuję, że możliwość wynajmu sal wyłączona będzie w terminie od 21 czerwca do 15 lipca br. ze względu na ogłoszony termin wyborów prezydenckich oraz brak konkretnych wytycznych sanitarnych dotyczących warunków, jakie będą obowiązywać przy przygotowaniu lokali wyborczych.

Równocześnie informuję, że Najemca zobowiązany jest do przestrzegania zasad sanitarnych i stosowania wytycznych dotyczących organizacji imprez (w tym wesel i przyjęć) oraz spotkań okolicznościowych w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego, a także do stosowania się do określonych ograniczeń, nakazów i zakazów zgodnie z Rozporządzeniem  Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii  (Dz.U.2020.964).

Z uwagi na zmieniające się wytyczne uwzględniające kolejne etapy znoszenia obostrzeń związanych z Covid-19, Najemca obowiązany jest stosować się do przepisów obowiązujących w czasie trwania umowy najmu.

Treść wytycznych

Burmistrz Gminy Jedlicze   

Słownik: